Nemzeti Orgona Regiszter Programok Rólunk Érdekességek Pályázatok
en
Bérleten kívüli koncertek OperaCinema Dallamvivők Nemzetközi Ifjúsági Konferencia Térzene Stream koncertek (Youtube)
Karrier

Marketing munkatárs

Szeretnél egy dinamikus marketingcsapathoz tartozni? Szeretnél új kihívások mellett fejlődni, tapasztalataiddal a klasszikus zenei programokat szolgálni és zenei élményeket is szerezni?
A Filharmónia Magyarország marketing munkatársaként lehetőséged lesz  kreatív ötletek megvalósítására, belesni a kulisszák mögé.
Csapatunkba egy olyan munkatársat keresünk, aki segítőkész, pozitív beállítottságú, a lehetőségeket és a megoldásokat keresi. A komolyzene nem komoly, hanem klassz. Ha ezt másokkal is meg tudod értetni szaktudásoddal, lelkesedéseddel, akkor várunk!
Munkatársunkként egy országos koncertszervező cég csapatához fogsz tartozni. A programok marketing kommunikációja lesz a feladatod, azaz, hogy minél kreatívabb módon, minél több embert érj el. Ezért szükségünk lesz ötletdús gondolkodásodra, precizitásodra, jó kommunikációs képességedre és tapasztalatodra az online és offline médiában.
Te fogod kézben tartani a hozzád tartozó programok marketingkampányait. Marketingtervet készítesz, kapcsolatot tartasz szervező kollégákkal és szolgáltatókkal. Ott leszel a program születésénél és akkor is mikor a munkád gyümölcse élménnyé válik a koncerttermekben.
Ha úgy érzed, a feladatot neked találták ki, várjuk jelentkezésed!

További feladatok:

Kommunikációs kampányok, akciók tervezése, lebonyolítása. Kreatív, innovatív kommunikációs lehetőségek felkutatása, kivitelezése és lekövetése. Hangversenyeken, fesztiválokon való részvétel és a kommunikációs feladatok ellátása. Új partnerek megkeresése, együttműködések kialakítása és nyomon követése. A kampányokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Kreatív, ötletes gondolkodásmód, innovatív szemlélet
  • Talpraesett, precíz, önálló munkavégzés, jó szervezőkészség
  • MS Office programok ismerete
  • A kultúra és a klasszikus zene szeretete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Marketing/PR vagy kulturális menedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Klasszikus zenei tanulmányok
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Jogosítvány (B kategória)
  • Jártasság a klasszikus zenében
  • Jó íráskészség

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Biztos háttér, stabil jövedelem

Munkavégzés helye:

7626 Pécs, Felsővámház utca 52.

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a filharmonia@filharmonia.hu email címre.