2021.11.30. - kedd 19:00
Felnőtt bérletek
Jegyárak

Kedvezmény:

Váltson jegyet a Filharmónia Magyarország nyíregyházi Filharmónia bérlet hangversenyeire, tartsa meg jegyét és tegyen szert akár 20-50%-os kedvezményre az évadban!

Az első jegyet teljes áron tudja megvenni, azonban ha bemutatja a sorozat korábbi jegyeit, a következő hangversenyre mindig újabb 10 % kedvezményt kap a jegy árából.

Példa:

1. jegy teljes ár
  2. jegy 20% kedvezmény
  3. jegy 30% kedvezmény
  4. jegy 40% kedvezmény
  5. jegy 50% kedvezmény

A Filharmónia Magyarország bérletesei az ország bármely pontján az általunk szervezett és értékesített felnőtt hangversenyekre − bérletük felmutatásával − 20% kedvezménnyel válthatnak jegyet! A kedvezmény bérletenként egy jegyre érvényesíthető, koncertenként.

Diákok és nyugdíjasok számára 10% kedvezményt biztosítunk.

Az egyes kedvezmények nem vonhatók össze!

Jegyek válthatók a Vikár Sándor Zeneiskolában (Nyíregyháza, Kürt u. 5-11.; Tamás Attila intézményvezető: +36 20-933-9881, tamas.a@freemail.hu, titkárság: 30-17-66-311), valamint online a www.jegymester.hu oldalon.

Jegyiroda a helyszínhez közel
Highway to Hell, vagyis inkább to Heaven!
Ha az AC/DC-nek lenne tubása, az tuti Szentpáli Roland lenne. A különleges, de valljuk be, behemót rézfúvós hangszert a nyíregyházi zenész és Juhász „Füles” Zoltán hangszerkészítő forradalmasította, de úgy, hogy most már igazi rocksztároknak érezhetik magukat a tubások.
Ezzel virtuozitásuk új szintre emelkedett, gondoljunk csak A dongóra. Együtt megnyitották az országutat a mennyország felé a hangszernek és használójuknak egy újfajta billentyűrendszerrel.
ELŐADÓK:

Szentpáli Roland - tuba