Programfüzet

Hagyományaihoz híven a Filharmónia Magyarország idén is megrendezi egyházzenei rendezvénysorozatát. Külföldi kiválóságokat és a magyar kórus kultúra nagyjait vendégül látó fesztivál Isten és ember a zene által tovább erősíthető kapcsolatának megélésére szólít hívőt és nem hívőt egyaránt.
2017-ben a reformáció ötszázadik és a magyar reformátusság alapításának négyszázötvenedik évfordulójának tiszteletére Debrecen került a középpontba, de május 30. és június 5. között Nyíregyháza, Budapest, Pécs, és Békéscsaba templomaiban is felcsendültek fél évezred protestáns zenei remekei.
Kárpát-medencei Református Kórustalálkozó, káprázatos szabadtéri nagykoncert, orgonahangverseny, egyházzenei szakmai napok és természetesen világsztár vendégek színesítették a programot 2017-ben.

2017. – Részletes programleírás letölthető itt.